Loading

Aktim 2 Ticaret Merkezi No: 15/59 Kıraç - Esenyurt / İSTANBUL

+90 (850) 215 05 98

info@forkliftservisi.com.tr

Pzt-Cmt: 9:00 – 18:00

Pzt-Cmt: 9:00 – 18:00
Aktim 2 Ticaret Merkezi No: 15/59 Kıraç - Esenyurt / İSTANBUL

Hakkımızda

2010 yılından beridir EMF İş Makinaları...

EMF İş Makinaları 2010 yılının ilk çeyreğinde İstanbul’da kurularak SIFIR SATIŞ , İKİNCİ EL SATIŞ, KİRALAMA ve SERVİS HİZMETLERİ alanlarında faaliyet göstermeye başlamıştır.

2010 yılından günümüze kadar çalışmalarına hiç durmadan  devam etmektedir. Biz kurumsal bir grubun parçası olarak büyük başarıların ancak takım oyunuyla kazanılabileceğine inanarak takımımıza güveniyoruz sizlere daha iyi hizmet verebilmek için sürekli yenileniyoruz.

Güvenilir, etkin, paylaşımcı çalışma anlayışımız ile sizlere sunduğumuz hizmetlerin en iyi olduğunu ve hizmetin bu adreste yapıldığını sizlere hissettirmek için çaba sarf ediyoruz İstanbul Avrupa yakasından Edirne’ye kadar olan bölgede satış – servis - yedek parça - kiralama faaliyetleri alanlarında siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz.

İSTANBUL/Esenyurt yerleşkemizde 800 m² kapalı alanımızda, TEKİRDAĞ/Çerkezköy yerleşkesinde 1.700 m² kapalı 500 m² açık alanımızda sıfır, ikinci el araçlarımızı sergilediğimiz Showroom'larımızı ve servis alanlarımızı ziyaret etmenizi bekliyor, siz değerli müşterilerimizi ve dostlarımızı misafir etmekten mutluluk duyuyor olacağız.

Misyonumuz

Tüm hizmetlerimizde hızlı ve sonuç odaklı çözümler üretiyoruz.Dürüst ve güvenilir hizmet anlayışımızla ortak iş birliktelikleri kuruyoruz. Müşterilerimiz ve çalışanlarımıza en iyi imkanları sunmanın yeni ve daha iyi yollarını sürekli araştırıyor ve uyguluyoruz. Yaptığımız her şeyde müşterilerimizin işlerini kolaylaştırmaya, daha güvenli, daha verimli ve daha başarılı hale getirmek için düşünüyor ve çalışıyoruz. İş emniyet ve güvenliğiniz her şeyin önüne koyuyoruz ve bir şey güvensiz görünüyorsa hemen dile getiriyoruz.

Vizyonumuz

Faaliyet alanlarımızda güvenilir ticaret anlayışımız, proaktif çalışma prensibimiz, yetkili servis kalite ve standartlarda hizmet sunarak büyümemizi sürekli kılmaktır.

Forklift Servisi

Bizimle İletişime Geçin

Yıllardır güvendiğiniz forklift servisiniz...

+90 (850) 215 05 98

Whatsapp'ı Aç
Merhabalar👋
Yardıma İhtiyacın Var mı?
Dijital Pazarlama Ajansı