Loading

Aktim 2 Ticaret Merkezi No: 15/59 Kıraç - Esenyurt / İSTANBUL

+90 (850) 215 05 98

info@forkliftservisi.com.tr

Pzt-Cmt: 9:00 – 18:00

Pzt-Cmt: 9:00 – 18:00
Aktim 2 Ticaret Merkezi No: 15/59 Kıraç - Esenyurt / İSTANBUL

Hizmetler

İletişim Bilgilerimiz

Adres Atatürk Mah. Adnan Menderes Cad. Aktim 2 Ticaret Merkezi No: 15/59 Kıraç - Esenyurt / İSTANBUL
Telefon +90 (850) 215 05 98
Çalışma Saatlerimiz Pzt-Cmt 08:00 - 18:00
Service

Forklift Kiralama

EMF Forklift ile uzun süreli forklift kiralama – size daha fazla esneklik sağlar.

Uzun süreli forklift kiralama, özellikle leasing yoluyla finansal kiralaması mümkün olmayan ve genellikle 60 aydan daha uzun operasyonel kiralama ihtiyaçlarınızı karşılayacak en uygun çözümü sunar.

Uzun üreli forklift kiralama aşağıdaki avantajları sunar:

  • 12 aydan başlayan sabit, güvenilir planlanmış kira taksit oranları
  • Ayarlanabilir ve ekonomik fiyatlar
  • İhtiyaçlarınıza uygun hizmetler
  • Makine arıza sigortası

 

Forklift Alırken Nelere Dikkat Edersiniz?

Forklift bir fabrikanın ve deponun vazgeçilmezidir. Güvenli ve hızlı bir iş yapmanız için belirli teknik özellikleri ve sertifikalarının olması gerekmektedir.

Öncelik forkliftinizin yakıt tipiyle ilgilidir. Dizel, LPG ve Akülü olarak üç çeşit bulunmaktadır. Bunlara etken olarak sizin işinizin ihtiyacını karşılayacak türden yük kaldırma kapasitesi en önemli etkenler arasındadır. Elbetteki yükü kaldırma hızını da asla göz ardı etmeyin. Elbette kazaların olma sebeplerinin birisi sürücü etkisi olsa da forklift hızı, manevra kabiliyeti ve kavrama özelliklerinin orantılı olmasına dikkat edilmelidir. Bunların yine etkilediği başka bir durum boyutlarının fabrikanıza uygun olmasıdır. Forklift modellerinde elbette birçok etken mevcuttur ama iş kazalarının azalttırması amacıyla üst korumalığı olanları tercih etmeniz sizin faydanıza olacaktır.

Ucuz forklift alacağım diye kaliteden ödün vermeyiniz. Ucuz forklift ama kaliteli forklift için bu özellikleri göz önünde bulundururken elbette ki bütçenizi de zorlamak istemezsiniz. Bunca bilgiden sonra forklift sahibi olmak için forklift kiralama seçeneğiyle çeşitli forklift modelleri arasından seçiminizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Whatsapp'ı Aç
Merhabalar👋
Yardıma İhtiyacın Var mı?
Dijital Pazarlama Ajansı