Loading

Aktim 2 Ticaret Merkezi No: 15/59 Kıraç - Esenyurt / İSTANBUL

+90 (850) 215 05 98

info@forkliftservisi.com.tr

Pzt-Cmt: 9:00 – 18:00

Pzt-Cmt: 9:00 – 18:00
Aktim 2 Ticaret Merkezi No: 15/59 Kıraç - Esenyurt / İSTANBUL

Neden Forklift Kiralarsınız?

Neden Forklift Kiralarsınız?

Verimliliğinizi artırmak ve operasyonlarınızı hızlandırmak mı istiyorsunuz? Cevabınız evet ise EMF İş Makinaları hizmetinizdedir. Bu makale sayesinde, forklift kiralamanın şirketiniz için en iyi çözüm olmasının tüm nedenlerini keşfedin.

Nakdinizi İşletmenizde Kullanın veya Kredi Limitinizi Forklift İçin Kullanmayın

Bir forklift, pahalı bir satın alma olduğu için bir şirket için oldukça büyük bir yatırım olabilir. Bu nedenle forklift kiralamayı düşünmek nakit paranızı tasarruf etmenize yardımcı olabilir. Aslında, bir forklift kiralamak, yeni bir forklift almaktan çok daha ucuzdur. Bu size işiniz için başka fırsatlara yatırım yapma, diğer operasyonlara odaklanma ve daha fazla kar elde etme fırsatı verir. Kredi limitinizi düşürmemek diğer yatırımlar için finansman sağlamanıza olanak sağlayabilecektir.

Forklift Bakımı İçin Servis Aramanıza Gerek Yok

Forklift kiralarken herhangi bir bakım masrafı ödemek zorunda kalmazsınız. Ekipman bakımı sorumluluğu kiralama şirketlerinindir. Bu sizi hoş olmayan sürprizlerden uzak tutacak ve enerjinizi buna vermemiş olacaksınız. Kiralama şirketi bundan sorumlu olacağı için arıza veya ekipman arızaları ile uğraşmak zorunda kalmazsınız.

-İhtiyaçlarınıza Uygun Forklifti Test Edin ve Bulun

Forklift kiralama size farklı modelleri test etme ve şirketinizin ihtiyaçlarına uygun olanı bulma imkanı sağlar. Forklift almaya karar verdiğinizde satın alma riskini almış olursunuz. Forklift kiralarken, kiraladığınız model beklentilerinizi karşılamıyorsa, sözleşme öncesi hemen iade edip yenisini test edebilirsiniz. Bu seçenek, farklı yeni modellerin performansından da yararlanmanızı sağlar.

Dolaylı Faydaları

Kiralamacının düzenlemiş olduğu faturayı %100 gider olarak kullanabilirsiniz. Forklift firmanıza envanterinde olmadığı için kira ödemeleri işletme gideri olarak kabul edilir. 

-Kısa veya uzun vadeli sözleşmeler. İhtiyaçlarınıza göre kısa veya uzun vadeli projeleriniz varsa forkliftinizi ne kadar süreyle kiralamak istediğinize karar verebilirsiniz. Böylece bir haftalık, bir sezonluk veya iki yıllık kiralamaya karar verebilirsiniz

www.emfismakinalari.com

www.emfistif.com.tr

www.hepsiburadaforklift.com

İletişim Bilgileri : +90 (850) 215 05 98
                        📧info@emfistif.com.tr

Leave a Comment

Your email address will not be published.*

Whatsapp'ı Aç
Merhabalar👋
Yardıma İhtiyacın Var mı?
Dijital Pazarlama Ajansı