Loading

Aktim 2 Ticaret Merkezi No: 15/59 Kıraç - Esenyurt / İSTANBUL

+90 (850) 215 05 98

info@forkliftservisi.com.tr

Pzt-Cmt: 9:00 – 18:00

Pzt-Cmt: 9:00 – 18:00
Aktim 2 Ticaret Merkezi No: 15/59 Kıraç - Esenyurt / İSTANBUL

Forklift Sektöründe Gelişen Serüvenimiz

Forklift Sektöründe Gelişen Serüvenimiz

Forklift Sektöründe Gelişen Serüvenimiz

Still-Arser firmasında servis yöneticisi olarak istif makineleri sektörüne giriş yaptıktan sonra Still-Arser’in bayileşme süreci içerisinde İstanbul-Avrupa yakasında EMF İŞ MAKİNALARI şirketini kurarak Still-Arser yetkili satış ve servis bayiliğini 2010-2022 yılları arası yürütmüş bu süre zarfı içerisinde Çerkezköy lokasyonunda bulunan Avrupa’nın en büyük dayanıklı ev aletleri üreticisi olan B/S/H projesinin servis organizasyonunu 11 yıl boyunca aralıksız bayi organizasyonu kapsamında yürütmüştür. Projenin 2 kez yenilenme sürecine bulunulmuştur.

İstanbul Avrupa yakasından Edirne ye kadar olan bölgede Still ürünlerinin yetkili satış, servis ve kiralama faaliyetleri hakkında çalışılmış. Türk hava yolları, Mercedes Benz, Şişecam, Arçelik, Beylikdüzü Beko ve bir çok projelerde servis, bakım ve arıza konularında hizmet verilmiştir. 

Şubat-2022 yılı itibari ile Still-Arser yetkili bayiliğini bırakarak Toyota İstif makinaları satış ve servis faaliyetlerine başlanmıştır. Yılların verdiği tecrübe ve deneyim sonrasında şirket olarak marka bağımsız tüm forklift ve istifleme ekipmanlarına servis, bakım ve arıza konularında hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Satış-Servis organizasyonunun yanı sıra yıllar içerisinde büyüyüp gelişim gösteren 300’ün üzerinde kiralık araç parkı ile kiralama yöntemini tercih eden firmalara hizmet vermeye devam ediyoruz.

Forklift ve istif makinalarının 2. El satışına yeni bakış açısı geliştirerek sözleşmeli garantili ekipman satışında güvenilir firma olma hedefimiz ile mutlu müşteri ağımızı her gün arttırıyoruz.

Yedek parça departmanımız olarak marka bağımsız tüm forklift ve ekipmanlara Avrupa ve uzak doğudan yedek parça tedariki yaparak servis organizasyonunu kesintisiz sürdürme yönünde çaba sarf ediyoruz.

 

Talepleriniz ve daha detaylı bilgiler için lütfen bizimle itribat kurunuz.  
SERVİS VE BAKIM HİZMETLERİMİZSIFIR EKİPMAN SATIŞIİKİNCİ EL EKİPMAN SATIŞIİKİNCİ EL EKİPMAN ALIM-SATIM PLATFORMUBİZİ TANIYIN
www.forkliftservisi.com.trwww.emfistif.com.trwww.stillforklift-emf.comwww.hepsiburadaforklift.comwww.emfismakinalari.com
info@forkliftservisi.com.trinfo@emfistif.com.trinfo@stillforklift-emf.cominfo@hepsiburadaforklift.cominfo@emfismakinalari.com
 
İletişim Bilgileri : +90 (850) 215 05 98
#Forklift #lojistik #mühendislik #engineering #warehouse
#logistics #satınalma #purchasing #technology #sustainability #maintenance

Comment (1)

admin Reply
23 Mart 2020

Of course, this means spending some money to keep your vehicle in working order and get you home safely every day. So how much money are you looking at spending for brake repair?

Leave a Comment

Your email address will not be published.*

Whatsapp'ı Aç
Merhabalar👋
Yardıma İhtiyacın Var mı?
Dijital Pazarlama Ajansı